fbpx
webinar_dla_laureatów_uczestników

Webinar dla Laureatów i Uczestników programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

 • 10 marca 2022
 • Autor: PFP
W celu wsparcia Laureatów i Uczestników programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” w trudnościach związanych z prowadzeniem firmy 10 marca br. odbył się pierwszy z serii webinarów pn: „Porozmawiajmy uczciwie o „

Porozmawiajmy uczciwie o podatkowych zagrożeniach i szansach dla biznesu!

Wraz z wprowadzeniem Polskiego Ładu system podatkowy stał się gorącym tematem i nadal budzi niemało kontrowersji i wątpliwości, a szczególne wyzwania stawia przed przedsiębiorcami. Webinar poprowadził Profesor Adam Mariański – wybitny specjalista, przewodniczący Komisji Podatkowej BCC, przewodniczący piątej kadencji KPO Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Spotkanie odbyło sie się online na platformie Zoom w godzinach 11:00 – 12:30.
O kolejnych gościach i tematach naszych spotkań dedykowanych firmom nagrodzonym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i uczestnikom tegorocznej edycji będziemy informować na bieżąco, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego fanpage!

Osoby zainteresowane udziałem w webinarach zapraszamy do kontaktu

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.