fbpx

Tego nie wolno przegapić! Zapraszamy na Wielką Galę „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021

 • 26 października 2021
 • Autor: PFP

Zbliżamy się do podsumowania wyników XXIV edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. To bardzo ważny czas, w którym podejmowane są decyzje o tym, które firmy i których ludzi, i za jakie osiągnięcia warto uhonorować i nagrodzić. Wiemy, że stałe utrzymywanie właściwych relacji z innymi, bycie uczciwym, rzetelnym i przykładem dla innych nie jest proste, ani łatwe, ale stanowi poszukiwaną, najwyżej cenioną wartość.

Dla nas, jako organizatorów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” to bardzo ważne, by wszelkie dobre zachowania przedsiębiorstw i wspaniałych ludzi je tworzących nie tylko doceniać, ale też o nich głośno mówić i nieustannie pokazywać wszystkim wokół. Chcemy, by Laureaci kolejnej już edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” poczuli, że dzień wręczenia nagród jest ich wyjątkowym świętem, które zostanie uczczone w wyjątkowym miejscu i w należyty sposób.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Gala wręczenia nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play” w tym roku odbędzie 26 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Będzie to wspaniała okazja do wspólnego spotkania Laureatów, Partnerów, organizatorów programu, oraz przedstawicieli władz państwowych, samorządowych, organizacji z otoczenia biznesu i mediów.

Więcej informacji prześlemy wraz z zaproszeniami. Bądźcie z nami!
Serdecznie zapraszamy.

 

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.