fbpx
Przedsiębiorstwo Fair Play 2023

Ruszyła 26. edycja Przedsiębiorstwa Fair Play. Zapraszamy do udziału!

 • 31 stycznia 2023
 • Autor: PFP

Drodzy Przedsiębiorcy i Pracownicy!

Każdy biznes powinien być oparty na uczciwych regułach

Program Przedsiębiorstwo Fair Play to organizowane na szeroką skalę przedsięwzięcie, które już od ponad 25 lat nadaje stały kierunek działaniom wielu firm w całej Polsce. W tak dynamicznie zmieniającym się świecie pełnym różnych racji i poglądów, coraz trudniejsze okazuje się podejmowanie słusznych decyzji i dokonywanie właściwych wyborów bez wdrożenia dobrego systemu wartości i stałego przestrzegania ustalonych zasad działania firmy. Proponujemy i zachęcamy do codziennego stosowania norm rzetelnego postępowania i uczciwości we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową. To nie tylko sprawdzony sposób budowania trwałej i silnej pozycji firmy, ale także przepis na lepszą samoocenę pracowników, satysfakcję z wykonywanej pracy i motywację do osiągania wyznaczonych celów.

Wszyscy borykamy się z narastającym kryzysem upadku wartości. Odczuwamy, jak zmieniają się normy uznane i akceptowane przez ogół społeczeństwa – często przekazywane z pokolenia na pokolenie – ideały, do których dążymy w procesie wychowania. Emocje zastępują standardy, osobowość i charakter wypiera wiedzę, a na pierwszy plan wysuwają się złe przykłady. Należy jednak pamiętać, że to od nas zależy, które wartości są dla nas najważniejsze. Być może świata nie zmienimy, ale nadal mamy wpływ na co się decydujemy, z czym zgadzamy i na co przystajemy.

Czym byłby świat bez zasad i wartości?

Realizując program Przedsiębiorstwo Fair Play i co roku ogłaszając start nowej edycji, stale wspominamy o etyce i zasadach fair play. Pamiętacie o odpowiedzialności? Czym jest przyjaźń? Dlaczego ważna jest szczerość? Czym jest dla nas rodzina? Jak ważne jest zdrowie? Co jest dobre, a co złe? Co się opłaca, a co warto? Jak chcecie kształtować swoją teraźniejszość i przyszłość?

Nasz świat ma zasady i naszym priorytetem w programie Przedsiębiorstwo Fair Play zawsze będzie promocja postaw godnych naśladowania. Wierzymy, że wzajemne poszanowanie drugiego człowieka, szacunek do siebie i innych oraz empatia nie tylko nadal są w cenie, ale stały się tak pożądane, jak nigdy wcześniej. Nie zapominajmy, że szacunek, uczciwość, odwaga, samodyscyplina, życzliwość, sprawiedliwość, mądrość – to wartości, które rodzą sukcesy, tworzą szczęście, przynoszą optymizm i dają siłę do działania.

Stale pracujesz na swój szacunek i zaufanie

Nic nas tak nie rozwinie i nie wzmocni, jak pielęgnowanie dobrych cech i kształtowanie zasad w zespole. Nie zrażajmy się trudnościami. Każdy może popełniać drobne błędy. Róbmy swoje. Bądźmy dobrymi ludźmi, twórzmy dobre firmy, mimo że wiele nas to kosztuje. Pamiętajmy, że inni to docenią!

W świecie pełnym krytyki wszystkich i wszystkiego tylko czyny świadczą o człowieku, a prawda obroni się sama. Wiarygodność łatwo stracić, dlatego stale pokazujmy innym, to co w Nas najlepsze! Budujmy silne więzi, wspierajmy się nawzajem i uzupełniajmy.

Bądź dobrym przykładem

Podczas spotkań w firmach biorących udział w programie, mamy możliwość poznawać, a także przekazywać ciekawe i warte wdrożenia przykłady nowoczesnego i efektywnego zarządzania najważniejszym kapitałem firmy, jakim są ludzie. Podczas tej edycji programu nadal będziemy zwracali dużą uwagę na jakość relacji pracodawca-pracownik oraz pracownik-pracownik, jak również na umiejętność łączenia mocnych stron doświadczonych pracowników i osób młodych, zaczynających dopiero swoją karierę zawodową, postaramy się także znaleźć kolejne, warte naśladowania przykłady i metody zarządzania zespołem pracowników, którymi chętnie się z Państwem podzielimy. Nadal także będziemy przekonywać sceptycznych i nieprzekonanych do bycia fair, a już przekonanych wspierać w byciu jeszcze lepszymi.

Daj się poznać innym, wspólnie zrobimy więcej

Z nami stworzycie silne marki i zbudujecie trwałe relacje ze swoimi kontrahentami!
Porozmawiajmy. Zapraszamy do kontaktu: 22 630 98 01-02, e-mail: info@fairplay.pl

>> Wyślij zgłoszenie


Poznaj: Warunki udziału
Pobierz: Folder o programie
Przeczytaj także:
Etyka w działalności gospodarczej
Dlaczego szczególnie teraz warto być fair w biznesie

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.