fbpx

Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2022

 • 17 lutego 2022
 • Autor: PFP

17 lutego 2022 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się Dyplomatyczne Otwarcie Roku organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą. To doroczne uroczyste spotkanie z akredytowanymi w Polsce ambasadorami, które w tym roku odbyło się pod patronatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

W spotkaniu co roku uczestniczą czołowi polscy przedsiębiorcy, politycy, eksperci oraz dyplomaci. Wydarzenie było doskonałą okazją do przedstawienia planów w zakresie międzynarodowej współpracy realizowanej przez instytucje gospodarcze, resorty i samorząd, a także do dyskusji na temat prognoz i szans gospodarczych dla Polski, Europy i świata.

W Dyplomatycznym Otwarciu Roku wzięli także udział laureaci medalu „Ambasador Fair Play w Biznesie”, przyznawanego przedstawicielom i liderom firm wielokrotnie nagradzanych certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Więcej informacji tutaj

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.